HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Medmar Mermer 2003 yılında kurulmuştur.

Türkiye’nin en büyük mermer ocaklarına sahip olan Medmar firmamız 2003 yılında İstanbul’da kuruldu.

Bugün Türkiye’de doğal taş sektörüne liderlik yapan Medmar, 2005’te Mersin Silifke’de bej mermer ocağı açarak, zamanla burayı Türkiye’nin en büyük ocaklarından biri haline getirmiştir. Mermer ocağı çalışmalarına büyük bir hızla devam eden firmamız, doğal taş sektöründe ihracat rekorları kırmıştır.

Medmar geniş ürün çeşitliliğiyle Türkiye’deki beklentilerin üzerinde, dünya standartlarında, kalitesi, sürdürülebilir üretim başarısı ve müşterilerine özel bir üretim gerçekleştirerek, Asıl olan İnsan ve Doğa anlayışı ile sektöre yeni nesil çözümler sunmaktadır.

Mermeri blok olarak üreten firmamız Türkiye’den başka, Güney Asya, Doğu Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika gibi dünyanın birçok farklı bölgesine ihracat gerçekleştirmektedir.
Firma kuruluşundan beri şirket merkezine ‘insan ’ı koymuştur. Yaptığı yatırımlarla bulunduğu bölgedeki halka istihdam sağlayarak, insanın refah seviyesinin yükselmesi için gayret etmiştir. Medmar’ın vizyonu hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de kendi çalışanını mutlu etmektir.

Doğal taş sektöründe liderlik rolünü üstlenen Medmar olmazsa olmazımız olan doğayı da koruyarak, geleceğe yatırım yapmayı amaçlamaktadır.

Doğru yöntem ve doğru strateji ile yaptığı yatırımları karlı hale getirmek için çabalayan Medmar, ekonomiye sağladığı katma değer ile Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Medmar, Doğal Taş sektöründeki başarısına yıllar içinde karlılığını katlayarak ivme kazandırmıştır.

Medmar, kaliteyi devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak görmektedir. Kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir anlayışla yapılan üretim müşterilerine güven vermektedir.

İCRA KURULU
Erol Berberoğlu
Selin Nalcacıer
ilker Yasan
Cihan Yılmazer
Serdar Cücel

Web Tasarım ve Yazılım: Türk Bilişim
Yukarı Çık
ONLINE CONNECT